Spoštovani starši oz. skrbniki in učenci!

Tudi ob zaključku letošnjega šolskega leta vas vabimo, da se po svojih močeh odzovete vseslovenski akciji Pokloni zvezek. V okviru akcije se zbirajo novi, veliki, črtani zvezki za osnovnošolce, ki tudi v Sloveniji potrebujejo tovrstno pomoč.

Letošnja akcija Pokloni zvezek bo zaradi izrednih razmer koronavirusa potekala na drugačen način kot ste jo bili vajeni do sedaj.

V času od 8. maja do 15. julija 2020 lahko zvezek ali pa tudi šolske potrebščine poklonite:

• v izbranih 255 prodajalnah Mercator po vsej Sloveniji v katerih je za ta namen označen nakupovalni voziček pri blagajnah,
  • v spletni trgovini in vseh poslovalnicah Office&More ter Bags&More,
  • s SMS sporočilom ZVEZEK ali ZVEZEK5 na 1919 Tako boste darovali 1 ali 5 EUR.

Vse podrobnosti, e-razglednica, zgodbe družin v Sloveniji in kratki filmi so na voljo na: www.karitas.si/pokloni-zvezek.

PRILOGA: Obvestilo za starše.