V petek, 22. decembra 2023, je na šoli potekalo Jelkovanje. Dejavnosti so bile posvečene druženju in povezovanju. Zjutraj smo s proslavo najprej obeležili dan samostojnosti in enotnosti, potem pa smo nadaljevali z aktivnostmi po razredih, kjer smo se preko igranja družabnih iger družili in povezovali. Učenci 9. razredov so v tem času dan popestrili z bogatim srečelovom.

Kot že tradicionalno smo vsi nestrpno pričakovali glasbeno gostijo, in sicer nam je tokrat predbožično in praznično vzdušje s svojo pozitivnostjo, energičnostjo, srčnostjo in nasmehom pričarala priljubljena slovenska pevka Alya.

Alya je svoj obisk popestrila s petjem in plesom, kar je ustvarilo pravo energijo, da so učenci spremljali vsak njen korak in skupaj z njo zapeli in zaplesali na znane pesmi.

Ob koncu nastopa je učencem podelila nekaj spodbudnih besed in voščil, nato pa vsakemu posebej podpisala svojo vizitko, ki so si jo shranili za spomin. Osmošolci pa so poskrbeli za nadaljevanje zabave s predvajanjem glasbe.

Učenci so dan tako preživeli v prijetnem vzdušju in ustvarjanju ter nabiranju lepih spominov.

Tim za organizacijo Jelkovanja