Drage učenke, dragi učenci in spoštovani starši oz. skrbniki!

Pred nami so prazniki, ki v nas zbujajo občutke veselja, povezanosti in domačnosti. Preživite jih v miru ter prijetnem vzdušju.

Ne pozabite na državni praznik Dan samostojnosti in enotnosti ter ga počastite tudi z izobešeno zastavo na svojih domovih. Domovinsko zavest krepimo tudi starši z vzgledom.  Te dni je Območno združenje veteranov vojne za Slovenijo Gornja Radgona v občini Sveti Jurij ob Ščavnici s spominskimi ploščami označilo dve lokaciji (Lovski dom LD Videm ob Ščavnici in Oljarna Kocbek), kjer so hranili orožje leta 1991. 

Ob koncu koledarskega leta vam želimo vse dobro, zdravja, miru, družinske sreče ter medsebojnega razumevanja.  Iskreno hvala za dobro sodelovanje v preteklem letu, saj smo le s skupnimi močmi ter vzajemnem sodelovanje najbolj učinkoviti pri poučevanju, učenju in vzgoji naših otrok in učencev.

Kolektiv OŠ Sv. Jurij ob Ščavnici