Spoštovani starši oz. skrbniki.

Obveščamo vas, da bomo v naslednjem tednu na šoli izvedli aktivnost Gremo peš. Aktivnost se bo izvajala od ponedeljka, 12. 6. 2023, do vključno petka, 16. 6. 2023. V tem času bo šolski avtobus odložil učence na glavni avtobusni postaji pri Svetem Juriju ob Ščavnici. Tam jih bodo pričakali učitelji in jih pospremili peš v šolo. 

Starše, ki otroke vozite v šolo z avtomobilom, prosimo, da jih prav tako odložite na glavni avtobusni postaji pri Svetem Juriju ob Ščavnici.

Učence vabimo, da v tem času uporabijo trajnostni način prihoda v šolo (kolo, skiro, peš…).

Projektu se pridružujejo tudi zaposleni na šoli.

 S trajnostnim načinom prihoda v šolo pokažimo, da nam ni vseeno za našo okolje in zdravje.

S prijaznimi pozdravi!

Anita Zelenko, pomočnica ravnatelja