Danes, v torek 16. 5. 2023 zjutraj, se nas je 6 učencev 8. razreda, v okviru projekta Erasmus +, odpravilo na pot na Hrvaško, kjer smo se najprej namestili v hostlu Green v Donjem Kraljevcu. Ko smo odložili svojo prtljago, smo se odpravili do osnovne šole Domašinec, kjer sta nas lepo sprejeli učiteljica kemije in učiteljica nemškega jezika. Dobrodošlico so nam pripravili v knjižnici šole, nakar so nam razkazali šolo ter nam predstavili skupino učencev, s katerimi bomo ta teden največ sodelovali. Skupaj z njimi smo se odpravili na pohod ob reki Muri in ogled javne ustanove Međimurske prirode. Po aktivnem sodelovanju smo se odpravili nazaj v hostel, kjer smo se malo odpočili ter se odpravili na večerjo. Siti se bomo še malo podružili, nato pa gremo spat, saj nas jutri čaka spet naporen in pester dan..

Pošiljamo vam lepe mednarodne pozdrave..

Učenci 8. razredov z učitelji