V okviru 50. Mednarodnega otroškega likovnega natečaja Lidice  sta našo šolo obiskala predstavnika Veleposlaništva Češke republike v Ljubljani in sicer ga Katica Gale, koordinatorica za področje kulture in šolstva  ter g Pavel Sladký, namestnik veleposlanika.

Namen obiska je bila podelitev  medalje in častnih priznanj z nagradami.

Rezultati natečaja ter fotografije nagrajenih del so bili posredovani že junija 2022 ter objavljeni tudi na naši spletni strani:

Čeprav je bil plesno obarvani pustni torek, so učenci v ta namen slovesnost obogatili tudi s krajšim kulturnim programom pod mentorstvom Alenke Divjak Omulec in Martine Gomboc.

Nekaj utrinkov kulturnega programa…

SLEDILA JE PODELITEV….

MEDALJO in ČASTNO priznanje je prejela MARINA ŠTUHEC.

ČASTNO priznanje je prejela JULIJA KARLO.

ČASTNO priznanje sta prejela tudi LANA RAJŠP in ADRIAN TOMAŽIN, čeprav nekaj dni kasneje, ker sta bila takrat žal odsotna.

VSI NAGRAJENCI….

Čestitamo vsem sodelujočim, posebej pa nagrajencem.

Mentorica Mira Petek