Na naši šoli smo dan pričeli s Tradicionalnim slovenskim zajtrkom. Učenci izbirnega predmeta Sodobna priprava hrane so se zbrali že zgodaj zjutraj, skrbno pripravili vse potrebno in ob 7. uri že postregli z zajtrkom. Miza je bila bogato obložena z lokalnimi dobrotami: medom domačih čebelarjev, maslom in mlekom kmetije Roškar, jabolki sadjarstva Senekovič in rženim kruhom ge. Irene Ajlec.

Vsem domačim ponudnikom se iskreno zahvaljujemo za dobavo svežih in domačih živil, saj smo le tako našim učencem omogočili kakovosten zajtrk.

Tudi kosilo je danes pri nas tradicionalno, saj so v šolski kuhinji pripravili pristne domače jedi.

Dan so pospremile številne dejavnosti povezane z zdravjem, obiskali pa so nas tudi člani domačega Društva čebelarjev in pripravili zanimivo prezentacijo o pomenu čebel.

Vsem deležnikom iskrena zahvala!