Sodelovanje v akciji ustvarjanja kamenčkov prijaznosti

Na naši šoli smo z učenci obeležili svetovni dan prijaznosti, ki bo to nedeljo, 13. novembra. Odločili smo se, da bomo tudi mi letos ustvarjali kamenčke prijaznosti in sicer pri likovni umetnosti v 3. b razredu ter pri tehniškem krožku, kjer so sodelovali nekateri učenci od 4. do 6. razreda. Ostale učence smo povabili k sodelovanju s plakatom, na katerem so predstavljena vabila za izdelavo kamenčka.

Kamenčke smo pobarvali ter jih opremili z lepimi mislimi oz. smo jim dodali kartico Kamenček prijaznosti. Ustvarjali smo z željo polepšati dan, trenutek tistemu, ki ta kamenček najde.

Nekaj kamenčkov je že našlo svoje nove lastnike, nekaj kamenčkov še čaka na nekoga, ki mu bo s tem polepšan dan. Mogoče ga najde tudi kdo izmed vas.

V nadaljevanju si lahko ogledate delček nastalih kamenčkov.

V kolikor želite tudi vi doma ustvarjati ter narediti kakšen kamenček prijaznosti ter s tem sebi in komu drugemu polepšati dan, si lahko o akciji preberete več v naslednji povezavi: Kamencki prijaznosti | Projektvida.

Navodila za izdelavo kamenčka so na tej povezavi: TUTORIAL-KAMENČKI PRIJAZNOSTI (projektvida.org).

 Če že ne s kamenčkom prijaznosti, pa bodimo prijazni do sebe in drug do drugega vsak dan.