V torek, 4. 10. 2022 je naše prvošolce obiskal gusarski papagaj Nande, ki je doma v naših delovnih zvezkih Mladinske knjige. Prav zares se je pokazal v vsej svoji velikosti v naši telovadnici. Navdušeni otroci so ga povprašali od kod je prišel, zakaj na eno oko ne vidi in kako je hoditi z leseno nogo. Skupaj smo zapeli Nandetovo himno, zaplesali in se na koncu z njim še fotografirali. Nekaj utrinkov s skupnega druženja v telovadnici si lahko ogledate spodaj.

Ker pa je od 3. 10. 2022 do 9. 10. 2022 teden otroka z naslovom “Skupaj se imamo dobro” smo v torek, 4. 10. 2022 dan posvetili sprostitvi in ustvarjalnosti skozi igro. Ves dan smo se igrali z lego kockami in ustvarjali različne stvari. Tudi te utrinke si lahko ogledate spodaj.

Razredničarki: Marta Kurbos in Nataša Paldauf