Spoštovani!

Vse srednje šole in vsi dijaški domovi bodo tudi letos svoje predstavitve šole oziroma izobraževalnih programov, ki jih izvajajo, in dijaškega doma izvedli na virtualni način oziroma s spletno predstavitvijo.

Vse devetošolce in njihove starše vabimo, da se le-teh tudi udeležijo. Hkrati pa obveščamo ostale učence, predvsem osmošolce in njihove starše, da se prav tako udeležijo že letos virtualnih informativnih dni (v petek popoldne in soboto dopoldne).

Da vam bo vse skupaj lažje, prilagamo tabelo z vsemi srednjimi šolami in vsemi dijaškimi domovi, v katerih boste za vsako od teh lahko pogledali točno uro in način izvedbe informativnega dne.

Več informacij najdete tudi na spletni strani: Vpis v srednjo šolo | GOV.SI

Učenci, želimo vam čim bolj uspešno udeležbo na informativnih dnevih, da pridobite čim več koristnih informacij, da vam bo sama izbira srednje šole, čim lažja.

Priloga 1: Informativni_dnevi-srednje šole

Priloga 2: Informativni_dnevi v dijaških domovih

Vaša svetovalna delavka, Katja Perko