Spoštovani starši in skrbniki!

Obveščamo vas, da je Ministrstvo za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti RS objavilo razpis za financiranje psihosocialnih programov z naslovom: Podpora družinam v tveganih in/ali visoko konfliktnih situacijah od septembra 2021 do septembra 2022.

Zavod Od blizu, Benedikt je bil izbran za izvedbo predmetnega programa.

Obveščamo vas, da bodo pričeli z izvajanjem BREZPLAČNIH TEMATSKIH DELAVNIC za starše, v mesecu februarju 2022. 

Delavnice se bodo izvajale v Dijaškem domu SŠGT Radenci, Prisojna cesta 4, 9252 Radenci. 

Program Podpore družinam so vam pripravljeni predstaviti osebno, z namenom seznanitve o načinu izvedbe programa in za izmenjavo informacij.  Lahko jih kontaktirate na tel. št.: 041/622 348 (Marija Šauperl). Z veseljem se bodo odzvali.

Več o delavnicah si lahko preberete tukaj.

S prijaznimi pozdravi.