Spoštovani starši oz. skrbniki!

Obveščamo vas, da je vlada na dopisni seji sprejela spremembe Odloka o začasnih ukrepih za preprečevanje in obvladovanje okužb z nalezljivo boleznijo COVID-19.  Sprememba odloka predvideva, da pričnejo učenci z izvajanjem samotestiranja v vzgojno-izobraževalnih zavodih pod nadzorom strokovnih delavcev v sredo 17. novembra 2021 in ne 15. novembra, kot je bilo to sprva predvideno. Do takrat se samotestiranje izvaja v domačem okolju in vas prosim za izvajanje le tega. Le tako bomo ohranili pouk v prostorih šole.

Virus je intenzivno prisoten tudi v našem okolju in moramo vsi narediti vse, da bi bilo šolsko okolje čim bolj varno za vaše otroke.

Slika z okužbami na šoli je dokaj dobra, saj imamo trenutno le en oddelek na daljavo, ki pa se s ponedeljkom vrača.

Ponovna velika zahvala vam spoštovani starši in skrbniki, da prav s pravočasnim odmikom obolelih iz šole, uspemo obdržati tako dobro situacijo na šoli. Prosimo vas, da takšno stopnjo družbene odgovornosti ohranimo tudi v prihodnje.

Prosimo, da spremljate spletno stran šole, kjer bomo objavili vse aktualne informacije.

Ostanite zdravi.

Prijazen pozdrav.

 

Ravnatelj: Marko Kraner