Spoštovani starši oz. skrbniki!

Vabimo vas k ogledu predavanja za starše z naslovom Kako postati sr(e)čni voditelj družine, v katerem se bo predavateljica Sabina Košmrl Kaučič osredotočila na izzive sodobnega starševstva, s poudarkom na pristnejših odnosih in učinkovitejši komunikaciji.

Predavanje bo izvedeno v sklopu prvega skupnega roditeljskega sestanka v obliki posnetka predavanja, ki vam bo na voljo od torka 9. 11. 2021 do 16. 11. 2021. Povezava do posnetka predavanja, ki traja 50 minut, se nahaja tukaj.

Razredniki vam bodo na vaš elektronski naslov posredovali povezavo do posnetka predavanja in geslo za ogled posnetka.

Ker vemo, da vam ni vseeno za vaše otroke, verjamemo, da si boste predavanje z zanimanjem ogledali. Vsebina je aktualna, zanimiva in koristna.

 

Želimo vam vse dobro.

 

Kolektiv OŠ Sv. Jurij ob Ščavnici