Spoštovani starši oz. skrbniki!

Obveščeni smo bili, da je bil v 7. razredu potrjen primer okužbe s SARS-Co-V-2. Zaradi navedenega razloga za 7. razred prehajamo k izvajanju pouka na daljavo.

Zdravi učenci se k pouku v prostore šole vrnejo v torek, 2. 11. 2021.

Navodila in vsebine za posamezne predmete rednega programa učenci najdejo v spletni učilnici, kjer bodo objavljena v ponedeljek, 18. 10. 2021, zjutraj do desete ure. Povezavo najdete tukaj: Arnes Učilnice: Vsi predmeti. Za tehnično pomoč se obrnite na e-naslov: delonadaljavo@os-svjurij.si.

Za ves čas karantene starši spremljate zdravstveno stanje otroka in se v primeru težav obrnite na vašega osebnega zdravnika.

Ponovno prosimo, da v prostore šole prihajajo le zdravi učenci. Vljudno vas vabimo, da učenci zjutraj pred prihodom v šolo opravijo samotestiranje. Podrobne informacije o samotestiranju najdete tukaj.

S skupnimi močmi, odgovornim ravnanjem in upoštevanjem NIJZ priporočil nam bo uspelo ohraniti izvajanje pouka v prostorih šole.