Spoštovani starši oz. skrbniki!

Obveščamo vas, da zavod Od blizu, zavod za kakovost življenja in osebno rast, izvaja psihosocialni program Podpora družinam v tveganih in/ali visoko konfliktnih situacijah.

Program se izvaja v obliki delavnic, ki potekajo v prostorih Knjižnice Gornja Radgona. Program je namenjen staršem in je za udeležence brezplačen, saj ga financira Ministrstvo za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti.

Zainteresirani se lahko vključijo v posamezno delavnico ali več delavnic, po lastni izbiri. Naslednja delavnica, kot je razvidno iz letaka bo že ta petek in potem naprej v skladu z urnikom. Program se bo v letu 2022 ponovil!

Program izvajava Marija Šauperl in Tea Šauperl, obe po poklicu univ. dipl. soc. del, gestalt izkustveni družinski psihoterapevtki.

V kolikor bi želeli več informacij, so dosegljivi na tel. št. 041 622 348.