Spoštovani starši oz. skrbniki letošnjih prvošolk in prvošolcev!

Prvega septembra 2021 se začenja za vašega otroka novo pomembno obdobje, ko bo postal prvošolec/-ka in učenec/-ka naše šole. Pisno vabilo ste dobili po pošti.

Naše skupno druženje se bo pričelo 1. septembra 2021, ob 9. uri v telovadnici Osnovne šole Sv. Jurij ob Ščavnici. Po kulturnem programu se bodo učenci s svojo razredničarko oz. razrednikom odpravili na ogled učilnice. Starše oz. skrbnike prosimo, da ostanejo v telovadnici, kjer vas bomo seznanili z organizacijo dela na šoli.

Za vstop v telovadnico je za osebe starejše od 15 let pogoj PCT (prebolevnik, cepljen, testiran). Prav tako so ob vstopu v šolo obvezne maske. Seveda v šolo pridemo, če smo zdravi.

PRILOGA: Nasveti za prvi šolski dan

Ravnatelj: Marko Kraner, mag. manag. prof.