Spoštovani starši!

Pri vodenju evidenc o vzgojno-izobraževalnem delu na šoli uporabljamo program Lo.Polis. Sestavni del programa je tudi portal za starše, ki so ga pri podjetju Logos temeljito posodobili. Združila sta se stari in novi portal, dodane so nove vsebine. Tako so sedaj vse informacije za starše zbrane na enem mestu. Do portala pa dostopate na spletni strani lopolis.si.

Ukinili so modul e-redovalnica in oblikovali dva paketa vsebin:

  • Lo.Polis START (brezplačen)
  • Lo.Polis PRO (plačljiv)

Uporabniška imena in gesla za dostop vam bomo poslali v petek, 11. 6. 2021, po e-pošti. Če obvestila ne boste prejeli, o tem obvestite razrednika svojega otroka ali Jurija Marholda, da vam podatke pošljemo ponovno.

Več podrobnosti najdete v dokumentu na tej povezavi.

Lep pozdrav,

Jurij Marhold