Spoštovani starši oz. skrbniki!

Obveščamo vas, da smo bili danes v soboto, 8. 5. 2021, obveščeni o potrjenem primeru okužbe s SARS-CoV-2 (koronavirusom) v našem zavodu. Upoštevajoč navodila NIJZ smo poiskali kontakte okužene osebe znotraj našega zavoda. Učenci 9. razreda so bili prepoznani kot visoko rizični tesni kontakti z okuženo osebo. Zato so bili starši učencev 9.razreda po e-pošti s strani razrednika obveščeni, da se učenci 9. razreda umaknejo v karanteno na domu.

Učenci 9. razreda prehajajo na izobraževanje na daljavo. Navodila in vsebine za posamezne predmete rednega programa bodo učenci našli v spletni učilnici od ponedeljka, 10. 5. 2021 dalje. Povezavo najdete tukaj: Arnes Učilnice: Vsi predmeti. Za tehnično pomoč se lahko obrnite na e-naslov: .

Zdravi učenci 9. razreda se k pouku v prostore šole vrnejo v ponedeljek, 17. maja 2021. 

Za ves čas karantene starši spremljate zdravstveno stanje otroka in se v primeru težav obrnite na izbranega osebnega ali dežurnega zdravnika.

S skupnimi močmi, odgovornim ravnanjem in upoštevanjem NIJZ priporočil nam bo uspelo, da ostanemo zdravi.

 

S spoštovanjem!

 

Marko Kraner, ravnatelj