Spoštovani starši oz. skrbniki, drage učenke in učenci!

Obveščamo vse učence šole, otroke vrtca in njihove starše, da bo tudi letos potekala ZBIRALNA AKCIJA ODPADNEGA PAPIRJA, in sicer od ponedeljka, 10. 5. 2021 do petka, 21. 5. 2021.

Sama akcija bo letos  zaradi Covid-19 potekala drugače kot doslej. Papir prinesete zložen v veze in spet s špago, vrvjo ali lepilnim trakom. Odpadni papir odložite  SAMI v kontejner za šolo, pri vhodu v jedilnico. Papir se zlaga v kontejner brez kartonskih škatel in brez plastičnih vrečk. V kontejnerju se zbirajo: zvezki (brez ovitkov), knjige (brez trdih platnic), časopis, revije, reklame in pisarniški papir.

Zbrani denar, ki ga bomo dobili od podjetja Dinos,  bomo uporabili za strokovne ekskurzije oz. dneve dejavnosti.

S svojimi dejanji poskrbimo, da bo naša narava čista in zdrava.

 

Zofija Kolbl, vodja projektne dejavnosti