Spoštovani starši oz. skrbniki, drage učenci in učenke!

Pred nami so prvomajske počitnice. Šolsko leto se je z vsemi izzivi, ki smo jih morali skupaj reševati, prevesilo v zadnja dva meseca.  Veseli nas, da smo ob povratku nazaj v šolo, uspeli izpeljati pouk brez karanten posameznih oddelkov. Priporočila NIJZ za preprečevanje širjenja koronavirusa poskušamo v največji meri upoštevati. Tukaj gre velika zahvala vam drage učenke in učenci ter zaposlenim, ki z veliko mero odgovornosti uporabljate zaščitne maske in upoštevate ostala priporočila NIJZ.

Ob vrnitvi v šolske klopi v ponedeljek, 3. maja 2021, nas čaka izvedba NPZ za učence 6. in 9. razreda. Le ti bodo pokazali, kakšne vse posledice na znanju je pustila šola na daljavo.

Želimo vam prijetne praznične dni, ki jih preživite s svojimi najdražjimi. v skladu s sproščanjem ukrepov se boste lahko odpravili tudi na kakšen izlet po naši lepi domovini.