Spoštovani starši oz. skrbniki in učenci od 6. do 9. razreda!

Kot ste zagotovo opazili, tudi danes v torek, 20. 10. 2020, Arnesove spletne učilnice ne delujejo. Nedelujoče so po vsej državi in ne samo na naši šoli. Učitelji so navodila in gradiva že naložili v spletne učilnice.

Na spletni strani Arnes so zapisali: “Arnes Učilnice so trenutno nedosegljive, uporabnikom se opravičujemo. Težave smo odkrili in jih odpravljamo. V čim krajšem času vam bomo podali več informacij. AAI-prijave delujejo, tudi vse ostale storitve, npr. videokonference Arnes Zoom, ki jih lahko uporabite za izobraževanje na daljavo.”

Obvestila s strani Arnesa si lahko ogledate tukaj.

Trenutno še ne razmišljamo o spremembi načina pouka na daljavo. Če se bomo za premembo odločili, vas bomo o tem obvestili preko spletne strani.

Prosimo za potrpežljivost in spremljanje Arnesovih obvestil.