Spoštovani starši oz. skrbniki in učenci!

V skladu z okrožnico Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport št. 6030-1/2020/76 vas obveščamo, da se zaradi poslabšanja epidemiološke situacije in preprečevanja prenosa okužb s SARS-CoV-2 se začasno, v tednu od 19. 10. 2020 do 23. 10. 2020 v osnovnih šolah izvaja vzgojno-izobraževalno delo prilagojeno.

Učenci od 1. do vključno 5. razreda se izobražujejo v šoli.

Učenci od vključno 6. do 9. razreda se izobražujejo na daljavo, ki bo potekalo preko spletnih učilnic. Vanje prehajajo preko spletne strani šole z AAI računom.

Za tehnično pomoč se obrnite na e-naslov: delonadaljavo@os-svjurij.si.

Na ta naslov nam tudi sporočite, če učenec za delo na daljavo potrebuje šolski računalnik ali dostop do spleta. Možna je izposoja šolskega računalnika.

S skupnimi močmi, odgovornim ravnanjem in upoštevanjem NIJZ priporočil nam bo uspelo, da ostanemo zdravi.

S spoštovanjem!

Marko Kraner, ravnatelj