Čas karantene, v katero je pahnil zloben majhen virus večino zemljanov, je čas, ki je oblikoval alternativo našega življenja. Večina se je v svojem omejenem prostoru ukvarjala sama s seboj in s svojimi najbližjimi…Drugi so razmišljali, kaj nam je tega treba bilo… tretji pa so iskali rešitve. Med slednjimi so  tudi tisti, ki niso kreirali zgolj lastnega egoizma, temveč so in še  iščejo poti, kjer bo naše življenje uživalo svobodo zdravja.

Tudi učenci naše šole so med tistimi, ki so s svojimi »Stripi proti virusu« na spletnem likovnem natečaju od 25. marca do 30. aprila v organizaciji JSKD Likovna dejavnost na temo »Protistrip« z modrostjo optimizma podirali načrte zloveščega virusa.

TANJA GOMILŠEK, učenka 8. razreda je v konkurenci 383 odličnih stripov prejela POHVALO.

Podrobno si oglejte njen »PROTISTRIP« s »PROTISTRUPOM«, zato ne bodimo v skrbeh…prihodnost je na svetli strani…

Čestitke Tanja….

Čestitke vsem sodelujočim učencem.

Mira Petek