Spoštovani učenci in starši oz. skrbniki!

Za nami je prvi teden zaprtja šol po Sloveniji. Tako vi kot mi smo se znašli v povsem novi situaciji. Izkušnje, ki smo jih pridobili v tem tednu so za vse nove in zelo dragocene. Vendar nam bo s skupnimi močmi in družbeno  odgovornim ravnanjem uspelo.

Ker želimo pridobiti povratno informacijo o učenju na daljavo v prvem tednu zaprtja šole, vas vljudno prosimo, da nanjo odgovorite. Anketo naj izpolnijo učenci. Vas starše pa prosimo, da nudite svojim otrokom pomoč, če bo le ta potrebna.

Anketa se nahaja na tej povezavi: https://www.1ka.si/a/261834 Anketa bo aktivna od 20. 3. 2020 do 23. 3. 2020.

Za vas smo dosegljivi na službenih e-naslovih, ki jih najdete pod zavihkom O ŠOLI -> Službeni e-naslovi učiteljev in v spletnih učilnicah. Kateri imate AAI račune, se z njimi prijavite v spletne učilnice, ostali kot gostje.

Bodite dobro in ostanite zdravi.