Spoštovani učenci in starši oz. skrbniki,

obveščamo vas, da smo pripravili na spletni strani naše šole pod zavihkom E-UČILNICE nove učilnice (POUK NA DALJAVO) za vsak razred posebej. Za vas smo jih nameravali odpreti danes ob 10.00. Vendar je včeraj pozno zvečer prišlo s strani ministrstva novo navodilo.

Prav tako smo včeraj dobili okrožnico, v kateri je preklicano nujno varstvo za otroke od 1. do 5. razreda s pojasnilom:
“Do nadaljnjega je ukinjeno kakršnokoli organizirano varstvo otrok, saj je širjenje virusa COVID-19 najintenzivneje prav preko najmlajših, neposredno ogroženo pa je tudi vse zaposleno osebje.”

Okrožnico si lahko preberete tukaj.

Prost dostop do interaktivnih učnih gradiv je omogočila založba Mladinska knjiga (www.učimse.com, in www.učimte.com) in založba Rokus Klett.

V času od 9.00 do 11.00 je RTV SLO prilagodila program primeren za učence. Veliko uporabnih vsebin najdete tudi tukaj.

Spremljajte spletno stran naše šole, kjer vas bomo obveščali o vseh aktualnostih glede dela na daljavo.