Spoštovani starši!

Začetek novega šolskega leta je pred nami, zato vam o prvem šolskem dnevu posredujemo naslednje informacije:

Šolsko leto bomo začeli v ponedeljek, 2. septembra 2019.
Učenci se boste zbrali ob 7.50 pred glavnim vhodom v šolo oz. v primeru dežja v jedilnici šole.
Prvošolci ste vabljeni v telovadnico šole ob 9.00.

• Učenci 2. in 3. razreda prinesejo vse potrebščine.
  • Učenci 4. a razreda prinesejo potrebščine za matematiko ter naravoslovje in tehniko.
  • Učenci 4. b razreda prinesejo potrebščine za matematiko ter naravoslovje in tehniko.
  • Učenci 5. a razreda prinesejo potrebščine za nemščino, glasbo, družbo ter naravoslovje in tehniko.
  • Učenci 5b razreda prinesejo potrebščine za šport, matematiko in glasbo.
  • Učenci 6. a razreda prinesejo potrebščine za tehniko in tehnologijo ter šport.
  • Učenci 6. b razreda prinesejo potrebščine za glasbo, matematiko in šport.
  • Učenci 7. a razreda prinesejo potrebščine za slovenščino, matematiko in nemščino.
  • Učenci 7. b razreda prinesejo potrebščine za nemščino, naravoslovje in zgodovino.
  • Učenci 8. razreda prinesejo potrebščine za matematiko, šport in kemijo.
  • Učenci 9. a razreda prinesejo potrebščine za zgodovino, slovenščino, nemščino in šport.
  • Učenci 9. b razreda prinesejo potrebščine za kemijo, slovenščino, nemščino in šport.
  • Učenci prinesejo s seboj tudi šolske copate, pisala, beležko in mapo.

Šolski avtobus vozi po ustaljenem voznem redu.