Spoštovani starši!

 

Obveščamo vas, da bomo v skladu z Letnim delovnim načrtom šole imeli v soboto, 14. 4. 2018, delovno soboto oz. pouk. Ta dan bomo izvedli kot športni dan, saj se bomo udeležili dogodka v naši občini, t. j. Blaguškega teka.  Učenci so naj torej primerno obuti in oblečeni.

Zjutraj bodo vozili šolski avtobusi po ustaljenem voznem redu. Domov bo organiziran samo prvi odvoz. Jutranjega varstva in podaljšanega bivanja tega dne ne bomo organizirali. Šola bo odprta od 7. ure naprej; s poukom oz. športnim dnevom pričnemo ob 7.50.

Učence, ki ne bodo odšli domov s šolskim avtobusom, starši prevzamete po končanem športnem dnevu, t. j. ob 12.10  pred šolo oz. v šoli, saj se le-ta zaklene ob 12.30.

V soboto bomo v šoli organizirali samo šolsko malico, kosila in popoldanske malice pa ne.

V primeru slabega vremena bo potekal pouk, in sicer prvih pet ur po ponedeljkovem urniku.

 

Lepo vas pozdravljamo in se vam zahvaljujemo za sodelovanje.

Ravnatelj šole: Marko Kraner, mag. manag., prof.