Spoštovani!

Obveščamo vas, da se je tudi OŠ Sv. Jurij ob Ščavnici z enoto vrtca Sonček vključila v akcijo Pomagajmo Sanji.

»Sanja Pertoci, iz Sovjaka, je stara 19 let in se bori s hudo ter redko obliko raka – osteosarkom. Pred štirimi leti je zdravljenje s kemoterapijo uspešno prenesla, vendar se je rak, po treh letih in pol, iznenada spet ponovil. Tokrat v še hujši obliki.

Ker po mnenju zdravnikov pri nas ne obstaja nobena terapija, ki bi omogočala ozdravitev te bolezni, njena družina išče vse možnosti zdravljenja tudi v tujini.

Ker zdravljenje in nabava zdravil zanjo in njeno družino predstavljajo ogromen finančni strošek, se obračajo na nas in prosijo za kakršnokoli pomoč.«

V ta namen bo na OŠ Sv. Jurij ob Ščavnici in v enoti vrtca Sonček škatla, kjer lahko oddate prostovoljne prispevke in tako pomagate Sanji. Prostovoljni prispevki se bodo zbirali od 22. 1. 2018 do 31. 1. 2018 v času med 7.00 in 15.00.

Vsem, ki želite pomagati, se Sanja iskreno zahvaljuje.

Sanja nas potrebuje!