“Prehitro je minilo,” smo se strinjali vsi. Petek je bil dan odhoda domov, zato ga je bilo treba še čimbolj izkoristiti. Takoj po zajtrku smo spakirali svojo prtljago in izpraznili sobe. Nato se odpravili v bazen, opravili še zadnje preizkuse plavanja, igrali nekaj vodnih iger in na koncu zaključili še v morju. Po kosilu smo nakupili malico in kakšen priboljšek za na pot, ob 2. uri pa se vkrcali na avtobus, ki nas je odpeljal na železniško postajo v Koper. Dolga pot z vlakom se je kmalu pričela. Na vlaku, je bilo kljub utrujenosti, še zelo živahno. Veseli in polni pričakovanja, da po petih dneh objamemo svoje najdražje, smo svoje popotovanje končali ob osmi uri.

Vrnili smo se veseli in zdravi ter polni zagona, da zopet sedemo v šolske klopi!

DSC_1531DSC_1536DSC_1537DSC_1550DSC_1552DSC_1564