Šolsko leto počasi zaokroža svoj cikel. Neurje epidemije je oblikovalo neobičajno, nenavadno, drugačno, neznano, novo..…ter se spreminjalo v stalnico našega učnega okolja. Ujeti v valovih razburkanega ritma toka smo vedno našli obzorje. Čim višje nas ponesejo valovi, tem bolj se nam ponuja v raznoterih barvnih odtenkih…

Tudi letošnja zaključna predstava šolskega leta se je iz svojega mehurčka šolskih prostorov preselila v galerijski prostor KUS-a. Učenci vseh razredov, od najmlajših, razigranih bistroumov  in tistih, ki svoje zadnje, neštete utrinke šolskih dogodkov zlagajo v svoje skrinjice spominov…

Učenci predstavljajo  delček različnih projektov: eTwinning, Unesco ASPnet, Planetu Zemlja prijazna šola,…delavnice, interesne dejavnosti, izbirni predmeti,  tehniški, likovni izdelki…ki so nastali v šolskih prostorih, majhnih mehurčkih…

Učenci so dokazali, da je pozitivna energija najmočnejša ter  tista vrednota, ki gradi temelje  prihodnosti. Zato pa je potrebno poiskati ključ do skladišča gradnikov…držimo ga v rokah…vrata so na široko odprta…le ozreti se je treba…

 

Zapisala Mira Petek

Foto Mira Petek

Nekaj utrinkov….