Spoštovani starši oz. skrbniki, drage učenke in dragi učenci!

 

Žal vas ponovno, na podlagi okrožnice ministrstva za šolstvo, obveščamo, da je Vlada Republike Slovenije zaradi epidemioloških razmer v državi sprejela odločitev o podaljšanju ukrepov za zajezitev in obvladovanje epidemije COVID-19.

To pomeni, da se vzgojno-izobraževalno delo tudi po 14. decembru 2020 izvaja na daljavo, razen v zavodih, ki so ustanovljeni za delo z otroki in mladostniki s čustvenimi in vedenjskimi motnjami.

Staršem se zahvaljujemo za njihovo podporo in pomoč pri učenju na daljavo. Brez vas ne bi bili tako uspešni. Skupaj pa zmoremo, čeprav vemo, da ni enostavno in zahteva veliko vaše energije, volje, strpnosti in potrpežljivosti.

Dragi učenci in učenke vam pa želimo, da vam volja in motivacija ne usahne. Zdaj vam gre odlično. Ne pozabite na vsakodnevno športno udejstvovanje, saj veste, zdrav duh v zdravem telesu.

Tako staršem kot učencem želimo, da vas praznični december poveže v  potrpežljivosti, spoštovanju drug do drugega in ljubezni.

 

Vodstvo OŠ Sv. Jurij ob Ščavnici