Spoštovani straši oz. skrbniki in učenci!

Obveščamo vas, da se vzgojno – izobraževalni proces na podlagi vladnega sklepa o podaljšanju ukrepov in omejitev na področju vzgoje in izobraževanja, izvaja v prihodnjih 14 dneh na daljavo.

Učence, prosimo, da še naprej vestno sodelujejo v učenju na daljavo in se odzivajo na povratno informacijo. Za lažjo organizacijo dela na daljavo smo vam pripravili nekaj nasvetov, predlog in letakov:

Da bo tudi videokonferenčni pouk (video ure) učinkovit in s čim manj nepotrebnimi motnjami, upoštevamo t. i. videokonferenčni bonton.

Staršem se zahvaljujemo za njihovo podporo in sodelovanje pri poučevanju na daljavo. Ste naša desna roka in vemo, da vam ni lahko. Vendar verjamemo, da bomo z medsebojnim spoštljivim odnosom, vztrajnostjo in sodelovanjem premagal izzive sodobnega časa. Za vas smo uredili spletno učilnico Za starše, kjer najdete kar precej uporabnih informacij. Poglejte in po potrebi uporabite.

Za vse sugestije, vprašanja in predloge vam je na razpolago elektronski naslov:  delonadaljavo@os-svjurij.si.

 

Vodstvo OŠ Sv. Jurij ob Ščavnici