Spoštovani starši oz. skrbniki in učenci!

 

Obveščamo vas, da smo bili danes v sredo, 7. 10. 2020, obveščeni s strani NIJZ o prvem primeru okužbe s koronavirusom (COVID-19) med zaposlenimi. Učenci 2. b  oddelka so bili odrejeni v karanteno, do vključno četrtka, 15. 10. 2020. Zdravi učenci 2. b se vrnejo nazaj v šolo v petek, 16. 10. 2020.

Za te učence prehajamo na izobraževanje na daljavo. Navodila in vsebine za posamezne predmete rednega programa učenci najdejo v spletni učilnici, ki bodo objavljena jutri zjutraj do desete ure. Povezavo najdete tukaj. Za tehnično pomoč se obrnite na e-naslov: delonadaljavo@os-svjurij.si. Na službeni e-naslov aljaz.zunic@guest.arnes.si vam je dosegljiv tudi razrednik 2. b.

Za ves čas karantene starši spremljate zdravstveno stanje otroka in se v primeru težav obrnite na vašega osebnega zdravnika.

Zaradi bližine stika z obolelim so v karanteni tudi štirje delavci šole (učitelji). Z notranjo razporeditvijo bomo zagotovili, da bo pouk v šoli in na daljavo za učence 2.b potekal nemoteno.

S skupnimi močmi, odgovornim ravnanjem in upoštevanjem NIJZ priporočil nam bo uspelo, da ostanemo zdravi.

 

S spoštovanje!

 

Marko Kraner, ravnatelj