V četrtek, 17. 1. 2019, smo v popoldanskih urah na naši šoli izvedli delavnice za učence in njihove starše. Združili smo prijetno s koristnim in se, v okviru UNICEF-ovega projekta Punčka iz cunj, lotili izdelovanja punčk.

Poleg slednje aktivnosti, smo staršem in učencem ponudili še dve delavnici, v prvi so otroci pripravljali sladke pralineje, v drugi pa so prav tako šivali. Starši so se vabilu na delavnice odzvali v lepem številu in ob prijetnem sladkanju s pralineji so bili ob koncu druženja na ogled postavljeni prekrasni izdelki.

Učiteljice 1. triletja se zahvaljujemo vsem, ki so se udeležili delavnic in nam tudi tako pokazali, da je treba le malo volje in časa, da se lahko imamo lepo, in da si včasih vsi želimo biti tisti otroci, ki pokajo od navdušenja, ko pod njihovimi malimi prstki nastaja nekaj novega!

 

Fotografije: Špela Ros

Besedilo: Vida Štuhec Kuri