Društvo prijateljev mladine Gornja Radgona bo s pomočjo namenskih sredstev Zavoda za zdravstveno zavarovanje Slovenije (v nadaljevanju ZZZS) organiziralo zdravstveno letovanje otrok v Otroškem počitniškem domu v Baški na otoku Krku za 100 otrok s stalnim bivališčem v Upravni enoti Gornja Radgona, kamor spadajo občine Apače, Gornja Radgona, Radenci in Sveti Jurij ob Ščavnici.

Po letošnjem razpisu ZZZS se zdravstvenega letovanja lahko udeležijo otroci, šolarji in mladostniki v starosti od 5 (pet) do 19 (devetnajst) let, ki imajo v medicinski dokumentaciji pri izbranem osebnem zdravniku zapise o večkratni hospitalizaciji (dva ali več zapisov v času od 29. 1. 2016 do 24. 2. 2017), ali je bil pogosteje bolan (dva ali več zapisov v času od 29. 1. 2016 do 24. 2. 2017

 

Povezavo do razpisa oz. več informacij najdete tukaj.

PRIJAVNICA (klik)