Na literarnem natečaju ELA – Mali Pranger, ki je poimenovan po pisateljici Eli Peroci, so sodelovali tudi učenci naše šole. Ustvarjali so na temo Objem in zapisali zares izvirne pesmi ter se tako pridružili 360 mladim ustvarjalkam in ustvarjalcem, ki so se potegovali za laskav naziv najboljša pesem. Z veseljem sporočamo, da se je v kategoriji 3. triade s tem nazivom okitila tudi Nina Fekonja. Priznanje je prejela na slovesnem zaključku natečaja, ki je bil 25. maja v Kulturnem centru v Rogaški Slatini, njena pesem pa je objavljena tudi v posebni brošuri.

Nina Fekonja prejela priznanje

V mlade pesnice in pesnike so se sicer prelevili še Lea Lasbacher, Jakob Krajnc, Veronika Slokan ter Marina Štuhec iz 7. a in Lionel Arih Slaček, Sofia Dreven, Nina Fekonja, Kaja Gjörek ter Lana Rozmarič iz 7. b. Njihovi mentorici sta bili Alenka Omulec Divjak in Maja Strah.

Nini in tudi vsem ostalim, ki so sodelovali na natečaju, iskreno čestitamo in jim želimo še veliko ustvarjalnega navdiha.

Zapisala: Maja Strah