Ta konec tedna se je na Ptuju odvijal 35. Festival Dobrote slovenskih kmetij. V okviru tega dogodka je potekala tudi razstava likovnih del na temo Za vsako bolezen rožica raste na slovenskem podeželju. Sodelovali so tudi naši učenci in tako je nekaj njihovih risb bilo razstavljenih, dva učenca pa sta za svojo risbo dobila tudi nagrado, in sicer Miha Kreft iz 2. a in Domen Švajnzger iz 5. razreda.

Iskrene čestitke.

Mentorice: Darja Zmazek, Mira Petek in Marta Kurbos

Dobrote slovenskih kmetij - razstava Dobrote slovenskih kmetij - razstava Dobrote slovenskih kmetij - razstava Dobrote slovenskih kmetij - razstava Dobrote slovenskih kmetij - razstava Dobrote slovenskih kmetij - razstava Dobrote slovenskih kmetij - razstava Dobrote slovenskih kmetij - razstava Dobrote slovenskih kmetij - razstava