Letošnja pomlad nas je velikokrat razvajala z lepim vremenom. V OPB 2 smo te lepe dneve izkoristili za igro in druženje zunaj, hkrati pa opazovali spreminjanje narave. Včasih smo zunaj tudi kaj ustvarjali, še posebej dekleta so rade spletle venček iz marjetic.

Deževne in vetrovne dneve smo namenili igri v učilnici ter ustvarjanju iz različnih materialov. V mesecu marcu smo ustvarjali za mame. Vse okoli nas so bile rožice. Izdelovali smo tudi zapestnice iz volne in kosmatene žičke, iz odpadnega papirja smo se naučili izdelati ladjice in klobučke.

Nekaj časa smo namenili tudi različnim svetovnim dnevom in tako ustvarjali ob dnevu Downovega sindroma, Zemlje ter knjige.

Darja Zmazek

pomlad v OPB2 pomlad v OPB2 pomlad v OPB2 pomlad v OPB2 pomlad v OPB2 pomlad v OPB2 pomlad v OPB2 pomlad v OPB2