2. dan našega gostovanja na Hrvaškem ( Erasmus + )

Današnji dan smo pričeli s samopostrežnim zajtrkom in se odpeljali proti OŠ Domašinec, kjer smo v angleškem jeziku predstavili našo državo, občino, šolo in aktivnost lokalnih prostovoljcev “varovanje žab v času parjenja”. Nato so svojo predstavitev šole opravili tudi učenci, ki nas gostijo. Zatem smo aktivno sodelovali pri pouku kemije, matematike in likovne umetnosti. Sledil je ogled knjižnice in muzeja v mestu Čakovec, kjer smo se tudi okrepčali s slastnim kosilom. Po vrnitvi iz Čakovca, je sledilo druženje z našimi novimi prijatelji v njihovem domačem okolju, kjer smo spoznali njihove družine. Po pestrem in dolgem dnevu smo se navečerjali in se utrujeni odpravili k zasluženem počitku.

fotografija Erasmus+ fotografija Erasmus+ fotografija Erasmus+ fotografija Erasmus+ fotografija Erasmus+ fotografija Erasmus+ fotografija Erasmus+ fotografija Erasmus+ fotografija Erasmus+