Minulo sredo so se učenci dejavnosti Mali šef udeležili javnega nastopa v kuhanju, ki je bil pred vhodom v trgovino Interspar v murskosoboškem BTC-ju.

Naši učenci so pripravljali kar tri jedi, v treh skupinah. Prva skupina je pekla miške z rozinami, druga kuhala sirove štruklje in tretja je pripravila slastne bučkine polpete. Ko so bile jedi pripravljene, so učenci z njimi postregli mimoidoče v nakupovalnem centru.

Obiskovalci so bili navdušeni nad kuhanjem naših otrok, obenem pa tudi nad jedmi, ki so nastale. Učenci so s pohvalami dobili le še večje zagon do kuharskega ustvarjanja.fotografija učencev na kuhanju. fotografija učencev na kuhanju. fotografija učencev na kuhanju. fotografija učencev na kuhanju. fotografija učencev na kuhanju. fotografija učencev na kuhanju. fotografija učencev na kuhanju. fotografija učencev na kuhanju. fotografija učencev na kuhanju.