Šola v naravi za učence 7. razreda se je neopazno prevesila v drugo polovico tedna. Četrti dan nas je navdušil že sončni vzhod, ki je napovedoval krasen dan. Preizkusili smo svoje spretnosti na ponikalnici Rak, na katero smo se podali s kajaki. Kljub začetnemu dvomu, da bomo ostali vsi suhi, smo nalogo uspešno opravili.

Popoldan smo se preizkusili v plezanju in spuščanju z vrvno tehniko. Enostavno enkratno. Sklenili smo, da še bomo plezali. Da nam kuha ni tuja, pa smo dokazali na kuharski delavnici, kjer smo pekli ferdinandinke in kolačke iz mokovca. Božansko.

Večerna aktivnost pa nas je zbrala ob tabornem ognju, kjer smo ob peki hrenovk in kruha enostavno uživali. Druženje smo si popestrili s prepevanjem in ugotovili, da znamo kar nekaj pesmi.

Kljub temu, da bi še kakšen dan ostali v šoli v naravi, se jutri vračamo domov. Dragi starši, pred osnovno šolo nas lahko pričakujete okrog 17.30.

S prijaznimi pozdravi.