Kako smo preživeli naš prvi dan šole v naravi? Zapisi učencev 2. razreda.

Moj dan se je začel tako, da smo se z avtobusom odpeljali v Libeliče. Nato smo si vse uredili. Oblekli smo si posteljo, zložili oblačila, dežnik, peresnico, zvezek in druge predmete. Šli smo na kosilo, nato sem šla v svojo sobo kjer sem počivala. Ko sem se spočila sem šla z učiteljico ven. Zunaj sem se igrala. Naučila sem se kako zakuriti ogenj. Ko so si drugi pekli hrenovke je mene bolel trebuh.

Zapisala Maša Lovrec

Danes se je dan začel malo drugače. Ko sem prišla v šolo nismo šli v razred ampak smo počakali zunaj. Ko smo se vsi zbrali, smo malo počakali na avtobus. Kovčke in torbe smo naložili v prtljažni prostor nato smo se odpeljali. Na poti do cilja smo videli reko, gozd in tako naprej. Po vožnji smo vzeli kovčke in jih odnesli v sobe.  V sobah smo si zložili prtljago in oblekli postelje. Nato smo šli ven in po veje v gozd. Po skupinah smo prižgali veje z magnezijevo palčko. Šli smo tudi na sprehod. Imeli smo se fajn.

Zapisala Anaja Berden