V drugem razredu oddelka podaljšanega bivanja, smo sodelovali v sklopu eTwinninga pod naslovom Teden prijaznosti med 28.3 in 1.4 2022. Učenci so vsak dan dobili nalogo, ki so jo morali napisati na barvni listič in prilepiti na velik plakat. Naslednji dan smo naloge za prejšnji dan pospravili v veliko kuverto in jo prilepili na naš plakat. Tako so učneci morali v ponedeljek napisati prijazno sporočilo, v torek so nekoga pohvalili, v sredo smo zapisali koristno delo, ki so ga opravili za tisti dan, v četrtek so povedali družinskim članom da jih imajo radi.  Zaključili smo z zahvalo nekomu.

Drugošolci so naloge vestno in odlično opravili, hkrati pa so jim naloge predstavljale velik izziv, ki so ga z velikim interesom tudi opravili.

                                             Učiteljica: Aleksandra