Spoštovani starši oz. skrbniki in drage učenke in učenci!

Obveščamo vas, da je od petka, 5. 3. 2021, spremenjen odlok o začasnih ukrepih za zmanjšanje tveganja okužbe in širjenja okužbe z virusom SARS-CoV-2. Po novem je uporaba mask za učenke/učence od 6. razreda osnovne šole oziroma od dopolnjenega 12. leta dalje v vseh razredih obvezna. Prav tako je obvezna uporaba zaščitnih mask za učiteljice/učitelje v osnovnih šolah.

Uporaba zaščitnih mask ni obvezna za otroke do dopolnjenega 6. leta starosti ter za učenke/učence od 1. razreda do vključno 5. razreda osnovne šole, izključno ko so v matičnem oddelku.

Starše, ki prihajate po učence pred šolo prav tako opozarjamo, da je uporaba zaščitnih mask v prostorih šole in na zunanjih površinah šole obvezna.

Starše prosimo, da podaljšano bivanje obiskujejo le tisti učenci, ki to nujno potrebujejo.

 

S spoštovanje.

 

Ravnatelj: Marko Kraner