Spoštovani straši oz. skrbniki, drage učenke in učenci!

Na podlagi okrožnice MIZŠ, ki smo jo prejeli danes zjutraj, vas obveščamo, da se začenja postopno odpiranje šol in izvajanje vzgojno-izobraževalnega dela na področju osnovnega in glasbenega šolstva od 26. 1. 2021 naprej.

Ponedeljek, 25. 1. 2021, je namenjen hitremu testiranju zaposlenih v vrtcih in v šolah.

S poukom za učence od 1. do vključno 3. razreda pričnemo v torek, 26. 1. 2021.

Za učence od 4. do 9. razreda pouk še naprej poteka na daljavo.

Dodatne informacije za starše učencev od 1. do 3. razreda:

1. Vse starše učencev od 1. do 3. razreda bodo kontaktirale razredničarke in vas prosile za podatke, ki so nujni za organizacijo dela od torka, 26. 1. 2021 dalje.
  2. V šolo pošiljajte samo zdrave otroke.
  3. V primeru, da imate v družini okužbo, otroka obdržite doma in o tem takoj obvestite razrednike.
  4. Vozni red avtobusa ostaja enak kot pred zaprtjem šol. Ne bo pa prvega odvoza, ampak le drugi odvoz ob 14.10.
  5. Jutranje varstvo bo organizirano kot sedaj, le da bo vsak razred posebej.
  6. Razmislite o nujnosti vključitve otrok v jutranje varstvo in v podaljšano bivanje. Prosimo, da te možnosti ne uporabite, če imate drugo možnost.
  7.  O načinu organiziranja pouka vas bomo sproti obveščali.
  8. Pouk se bo za učence od 1. do 3. razreda pričenjal ob 7.50 (kot do sedaj).
  9. Ob vstopu v šolo in do vstopa v učilnico imajo učenci obrazne maske. V učilnicah jih snamejo. Za maske poskrbite starši.
  10. Učenci naj imajo oblečena toplejša oblačila, saj moramo prostore pogosto zračiti. Kolikor bo mogoče se bo pouk izvajal tudi na prostem.
  11.  Starši v šolo ne vstopate, otroke oddate pri vhodu. Ko po pouku pridete po njih, jih prav tako počakate pred vhodom.
  12. Spremljajte spletno stran šole, kjer vas bomo sproti obveščali o aktualnostih.

Zaposleni v šoli se bomo v največji meri in v okviru naših možnosti, potrudili, da bo vračanje v šolo varno in čim manj stresno za učence. Veselimo se ponovnega srečanja z našimi učenci.

Vas, spoštovani starši, pa prosimo za dobro in strpno sodelovanje tudi v bodoče.

Lepo vas pozdravljamo in vam želimo, da ostanete zdravi.

Ravnatelj: Marko Kraner