Spoštovani straši oz. skrbniki, drage učenke in dragi učenci!

Z največjim upanjem, da se v januarju 2021 vidimo v šolskih klopeh, smo zakorakali v leto 2021. Žal se še to ne bo zgodilo v tednu od 11. do 15. januarja 2021. Še vedno ostajamo na daljavo in virtualno.

Vendar že potekajo priprave na postopno odpiranje šol. Tako vam v prilogi spodaj objavljamo dopis Združenja za pediatrijo SZD, Sekcije za primarno pediatrijo in Klinike za infekcijske bolezni in vročinska stanja, ki ga skrbno preberite.

Pozivajo nas/vas k odgovornemu ravnanju ob odprtju šol in vrtcev.

  1. Dopis za starše
  2. Dopis za učence

 

Spoštovani starši hvala vam za korektno in odgovorno sodelovanju pri poučevanju na daljavo. Brez vas ne bi bili tako uspešni. Zavedamo se, da je na vaših ramenih veliko skrbi, neprespanih noči in stresa. Ampak zavedajte se, da nista sami, da smo tukaj tudi za vas ne le za vaše otroke oz. naše učence.

Drage učenke in dragi učenci še naprej tako vestno in odgovorno sodelujte v pouku na daljavo kot do sedaj. Vse ima svoj začetek in tudi konec. Štejejo dejanja vsakega posameznika in skupaj lahko dosežemo, da bomo maske nosili le še za pusta.

Vse dobro.

 

Ravnatelj: Marko Kraner