Spoštovani starši oz. skrbniki, učenke in učenci!

Na podlagi okrožnice ministrstva za šolstvo z dne 18. 12. 2020 vas žal ponovno seznanjamo, da je Vlada RS zaradi epidemioloških razmer v državi sprejela odločitev o podaljšanju ukrepov za zajezitev in obvladovanje epidemije COVID-19.

Upamo, da se z najmlajšimi učenci v prostorih šole vidimo takoj v začetku januarja 2021. Zanje bo organiziran en odvod ob 14.10. Spremljajte spletno stran šole.

Učenci in učenke, ki ste vestno, in ta vas je velika večina, opravljali vse naloge in redno oddajali dokaze svojega dela, si v času novoletnih počitnic oddahnite, poglejte dober film ali preberite knjigo, čas posvetite svojim bližnjim, prisluhnite drug drugemu in se imejte lepo.

Tisti, ki vam je ostala še kakšna neopravljena naloga ali oddaja, pa izkoristite ta čas in nadoknadite zamujeno ter ujemite korak z ostalimi.

Tako staršem, ki so v tem letu postali naša desna roka pri poučevanju, kot vam dragi učenci in učenke želimo vse dobro v prihajajočem letu.