Magične moči duhov  in čarovnic ne more nihče ukloniti, niti virus korone…. Druga polovica meseca oktobra je čas, ko se sile, zle ali hudobne, nevidno sprehajajo okrog nas…ko pa noč dobi svojo moč, nam že majhno šelestenje listja buri neskončno domišljijo…in prav tam se ustvarja svet, kjer kraljuje ustvarjalnost, katere nihče ne more ustrahovati…niti duhovi, niti čarovnice…niti virusi…

Slednji je tok šolskih obveznosti prenesel v domače okolje. Toda domišljija ima svojo moč…z njo so magičnim silam kljubovali učenci 6. do 9. razreda…

Likovni duhovi in čarovnice učencev 6. razreda:

 

Gradovi strahov učencev 7. razreda:

 

Čarovnije v noči strahov učencev 8. razreda…

 

Magične  instalacije učencev 9. razreda….

Video prispevek “Borba” Nika Krajnca si lahko ogledate na spodnji povezavi:

https://www.dropbox.com/s/zoyd0fyz3u3x7mx/likovna.mp4?dl=0

 

Mira Petek