Spoštovani starši oz skrbniki in dragi učenci!

Obveščamo vas, da je Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport zaradi še vedno zelo resne epidemiološke situacije in izvajanja ukrepov za preprečitev širjenja virusa COVID-19 določilo, da se bo od 9. 11. 2020 dalje vzgojno-izobraževalno delo v šolah za vse učence izvajalo na daljavo.

Šola izvaja obvezni kot razširjeni program, ne izvaja pa ekskurzij, plavalnih tečajev in kolesarskega izpita. Dnevi dejavnosti se izvajajo na daljavo.

Komunikacija med učitelji in učenci bo potekala preko Arnesovih spletnih učilnic, ki ste jih starši spoznali na razrednih roditeljskih sestankih učenci pa pri delu v šoli v septembru in oktobru 2020. Do njih dostopate preko spletne strani šole z AAI prijavo.

Za tehnično pomoč se obrnite na e-naslov: delonadaljavo@os-svjurij.si.

Na ta naslov nam tudi sporočite, če učenec za delo na daljavo potrebuje šolski računalnik ali dostop do spleta. Možna je izposoja šolskega računalnika.

S skupnimi močmi, odgovornim ravnanjem in upoštevanjem NIJZ priporočil nam bo uspelo, da ostanemo zdravi.

 

Z upanjem, da se čim prej vrnemo v razrede, vas lepo pozdravljam!

 

Marko Kraner