Dragi učenci in učenke ter spoštovani starši oz. skrbniki!

Izteka se šolsko leto kot ga še ni bilo. Pričeli smo ga polni pričakovanj in načrtovanj novih izzivov. A od 16. marca 2020 ni bilo več nič kot smo načrtovali. Sedli smo za računalnike, tablice in mobitele ter poskušali nadaljevati poučevanje in učenje na daljavo. Vsakdanje življenje je zaznamovalo socialno distanciranje, razkuževanje in maske. A hkrati smo se povezovali na številnih drugih ravneh.

Konec maja in začetek junija je prazne šolske učilnice končno preplavil otroški smeh, a življenje v šoli so spremljali številni varovalni ukrepi. Šolsko leto je zaznamoval strah in negotovost ter hkrati zaupanje in upanje, da bomo skupaj zmogli.

Zato bodo letošnje počitnice dragi učenci, še toliko bolj zaslužne, potrebne in blagodejne. Privoščite si jih! Izkoristite jih! Tukaj so!

Spoštovani starši, hvala vam za plodno sodelovanje, povratne informacije, strpnost in razumevanje. Brez vas nam ne bi uspelo. HVALA VAM.

Naj bo poletje mirno in lepo. Sprostite se in si napolnite baterije za nove izzive.

 

Kolektiv OŠ Sv. Jurij ob Ščavnici